Створіть особистий кабінет

Якщо ви ще не прийняли остаточне рішення чи підходить Baritone для створення затишної музичної атмосфери вашого бізнесу? Тоді це не проблема! Спробуйте наш сервіс в безкоштовному тестовому періоді протягом 3 днів.

Якщо є питання?

Напишіть нам info@baritone.com.ua
або зателефонуйте +380664936992
Viber: +380683203342

Після реєстрації в розділі "Спробувати безкоштовно" - перші 3 дні Ви безоплатно отримуєте доступ до сервісу Baritone. Протягом цього часу Ви зможете скористатись всіма послугами та функціями сервісу, а також ознайомитись з перевагами тарифних планів.

Також Ви зможете достроково до закінчення тестового періоду розпочати співпрацю з сервісом Baritone. Для цього Вам необхідно зареєстреватись в розділі "Зареєструватись", заповнити детальну інформацію про Ваш заклад, обрати відповідний тариф та здійснити його оплату за наступний місяць!

Ви завжди можете змінювати тариф виключно на початку календарного місяця, зробивши це в своєму персональному кабінеті та попередньо оплативши вартість обраного Вами тарифу.

Ми працюємо за публічною офертою та публічним договором, тому укладати паперовий договір необов’язково. Напишіть нам, якщо Вам потрібно підписати окремий договір.

Для початку роботи з Baritone - здійсніть передплату наступного місяця:

  • банківською карткою в персональному кабінеті;
  • готівкою за реквізитами в касі банку;
  • з розрахункового рахунку юридичної особи за виставленим рахунком.
Оберіть тип Вашого закладу

Натискаючи на кнопку "Розпочати тестовий період", я погоджуюся на обробку персональних даних у відповідності до чинного законодавства України